PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131594}

Kalwaria

Calvaire
6,2 1 951
ocen
6,2 10 1 1951
7,0 6
ocen krytyków
Kalwaria
powrót do forum filmu Kalwaria

scena tanca

ocenił(a) film na 7

Scena tanca w barze przy akompaniamencie pianina jest kultowa! Najlepsza z calego filmu dla mnie, total abstrakt, super!

ocenił(a) film na 8
Eine_Tolle_Hexe

Za muzykę szczere brawa. A scena w barze również należy do moich ulubionych. Klasa sama w sobie. Często puszczam ją sobie z YouTube'a... ładna muzyka. Poważnie ;-)

Film jak dla mnie bardzo dobry. Ale nie jest to obraz la przeciętnego zjadacza popcornu.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

I mówi to koleś który w swojej filmotece ma same komercyjne filmy. Weź zamknij mordę cepie bo jesteś żałosnym kmiotem jarającym się byle syfem.

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

Nie jestem Twoim kolesiem, ziomem czy innym kumplem z podwórka, więc tak mnie nie nazywaj. I wyrażaj się kulturalnie. To, że Twoi rodzice wychowali Cię na bydło, nie oznacza, że masz brać z nich przykład i czerpać garściami z ich "nauk". Z pewnością nie byli dobrymi wychowawcami, więc wcielanie się w ich rolę, i to w Internecie nie podniesie Twojej pozycji i na pewno nie doda Ci autorytetu. Tak jak powiedziałem, odetnij pępowinę i olej swoich starych, tak się mówi w Twoim slangu?
Co do Twojej filmoteki, nie będę komentował, bo nie widziałem, oglądać nie zamierzam i mam ją w tyłku.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

Twoi wychowali za to zoofila szukającego drugiego dna w filmie którego atrakcją jest gwałcenie świni i doszukiwaniu się w tym symboliki. Nie bierz przykładu z chorych zabaw z rodzicami. Oni okłamują cię, że to symbolizuje miłość, a tak naprawdę wyrządzacie sobie wszyscy krzywdę. Jak spaczony i chory umysł trzeba mieć by jarać się tym filmem. Ale właśnie taki był zamysł reżysera, czyli zrobienie filmu dla pseudointeligentów którzy będą doszukiwać się w nim drugiego dna.

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

Nie wiem dlaczego próbujesz z tej kłótni zrobić "konkurencję sportową". Jest czymś bardzo kreatywnym tworzenie nowych dyscyplin, ale lepiej spróbuj swoich sił w tradycyjnym współzawodnictwie. Zużywanie energii na takie głupawe zabawy jest słabe. Zamiast próbować awansu do wyższej ligi tutaj, zacznij od pokopania sobie piłki pod blokiem. Nie każdy musi być Ronaldo czy kimś takim. Może Tobie akurat to nie jest pisane i zajmij się czynnościami, które są na Twoim poziomie. Bo ten "sport" widocznie Ci nie służy. Jesteś tylko coraz bardziej podminowany. Masz pewnie jakiś talent i go rozwijaj, a nie wynajduj kolejnych konkurencji, w których idzie Ci równie kiepsko jak w tradycyjnych.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

oooooojjj nie trafiłeś ale masz + za próby. Kończe. Idź pooglądaj sobie kalwarie i poszukaj ukrytych symboli ;)

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

W końcu zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

nie ma czego rozumieć. Jesteś idiotą ;) A twój gust filmowy(a raczej jego brak) świadczy o twoim poziomie inteligencji.

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

Nie istnieje korelacja między IQ, a gustem filmowym, więc wybacz, ale w tym momencie strzeliłeś sobie we własny kapeć.
A zrozumieć miałeś, to że nie dyskutujesz tylko starasz się obrazić innych, nawyzywać, rywalizować, doświadczyć współzawodnictwa i poczuć chociaż raz ten posmak zwycięstwa. Ale ze mną tego nie zaznasz, bo ja nie gram w Twoje gry, staram się używać argumentów, a Ty minąłeś się z nimi od samego początku do końca. Jesteś jeszcze na poziomie "głupek, frajer, dziwka, idiota", jeżeli nie będziesz się rozwijał, to Twoja drabina nigdy nie będzie posiadać wszystkich szczebli i zostaniesz tutaj gdzie jesteś. A oboje wiemy, że tego nie chcesz i będziesz dążył do aprobaty społecznej, ale jeszcze nie nadszedł czas na to. Podrośnij, nabierz ogłady, łyknij kultury osobistej, podnieś swoje kompetencje, wtedy będziemy mogli porozmawiać. Dzisiaj ustąpię Ci drogi, bo nie potrafisz nawet myśleć, zajmujesz się tylko odtwórczym pisaniem hasełek zasłyszanych od kolegów z podwórka i Tobie podobnych kaleków językowych.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

świadczy ponieważ tylko najgorsze debile wymyślają sobie jakieś domysły w tak pustym filmie:) powinieneś się koleżko leczyć bo to jest po prostu chore..... taki syf a ty szukasz jakiegoś przekazu??? tak gust świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem....a ten film zasługuje tylko na jedną ocenkę 1!

ocenił(a) film na 8
cola_1988

Naturalnie, masz rację we wszystkim, co mówisz, nie może być inaczej.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

wydaje mi się, że w tym przypadku piszę. No ale czego można się spodziewać po człowieku, który szuka domysłów w takim żałosnym filmie.

ocenił(a) film na 8
cola_1988

Naturalnie, masz rację we wszystkim, co mówisz, nie może być inaczej.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

No ma jak cholera. Dobrze, że się zgadzasz.

ocenił(a) film na 1
ThePanB

pewnie znalazłeś/aś tą wypowiedź w google i teraz stosujesz kopiuj/wklej. Moim osobistym zdaniem używaj swoich oryginalnych wypowiedzi bo te się już powtarzają i są niepotrzebne a robiących śmietnik na filmweb.pl jest już wielu, więc następni są niepotrzebni. masz dwa wyjścia: zacznij pisać coś inteligentnego albo skasuj konto. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
cola_1988

Naturalnie, masz rację we wszystkim, co mówisz, nie może być inaczej.

Jeszcze jesteś głodny czy się nasyciłeś?

ocenił(a) film na 1
ThePanB

wiesz co..... stwierdziłem, że kontynuacja pisania z tobą nie ma najmniejszego sensu więc kończę tą bezsensowną rozmowę z tobą..... ciągle się powtarzasz i prowokujesz!

ocenił(a) film na 8
cola_1988

Naturalnie, masz rację we wszystkim, co mówisz, nie może być inaczej.

ocenił(a) film na 1
Mr.Pink

Zgadzam się w 100% z Tobą Mr Pink. I nawet nie wiesz jak cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy stolec potrafią nazwać stolcem, a nie dopatrywać się w nim większego sensu. Uff :)

ocenił(a) film na 1
slawmm

Tak jest kolego!

ocenił(a) film na 9
Eine_Tolle_Hexe

mega odjechana

ocenił(a) film na 5
Eine_Tolle_Hexe

ta scena jest obłędna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones