PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509474}

Eva

6,6 4 967
ocen
6,6 10 1 4967
Eva
powrót do forum filmu Eva
winczenca

Uważam, że świetny. Oglądałem w wersji oryginalnej i jestem pod wrażeniem tego filmu, który porusza i zaskakuje (przynajmniej mnie). Podoba mi się też stworzony przez reżysera, czy też scenarzystę świat w przyszłości. Genialna Claudia Vega i Lluis Homar, świetny aktor hiszpański znany mi nie tylko z tego filmu. Oprócz tego film oferuje elementy humorystyczne, jest parę dobrych tekstów.
Polecam ten film wszystkim, którzy lubią filmy skłaniające do refleksji lub kino hiszpańskie.
Odradzam fanom filmów o superbohaterach lub filmów akcji. Mogą oni bowiem uznać film za nudny.

MarcoK

W scenie komponowania sztucznej inteligencji, skojarzył mi się motyw z Blade Runner: test na człowieczeństwo. Bardzo dobre kino, w którym efekty są narzędziem, dopełnieniem, a nie treścią filmu.

ocenił(a) film na 7
MarcoK

No mnie może nie zaskoczył w sensie fabularnym, ale zaskoczył, bo nie spodziewałem się dobrego kina po zestawieniu "Hiszpania + Science Fiction" :D
Co tu dużo mówić, wystarczy przytoczyć tytuł "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach" i wszystko ;) Aż mam ochotę znów obejrzeć łowcę androidów.

ocenił(a) film na 8
winczenca

I wystarczy - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones